لوله پلی اتیلن 4 اینچ بوکان که جان یک مرد برزیلی را گرفت

نیاز به لوله‌های باکیفیت در توزیع آب و گاز، کشتی‌های دریایی غوطه‌ور و سایر سیستم‌ها به این معنی است که استفاده از لوله پلی اتیلن 4 اینچ بوکان فقط در آینده افزایش خواهد یافت.

برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای محصولات لوله کشی، روش های ساده اتصال لوله های پلی اتیلن اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند.

تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن یک سیستم جامع را برای اطمینان از سازگاری با طیف وسیعی از اتصالات و قطعات ابداع کرده اند. قبل از بررسی مجموعه، با اتصالات لوله پلی اتیلن آشنا شوید.

اگر خود را با اتصالات لوله پلی اتیلن معرفی کنید، برای پروژه بعدی خود آمادگی بیشتری خواهید داشت یک بحث عمیق در مورد لوله های پلی اتیلن و اتصالات لوله پلی اتیلن در این مقاله پوشش داده شد.

لوله پلی اتیلن به چه معناست؟
در پلیمریزاسیون اتیلن، پلی اتیلن (PE)، یک ماده ترموپلاستیک به دست می آید به صورت کویل های نورد شده یا در طول های مستقیم تا 40 فوت، پلی اتیلن را می توان به دست آورد.

سیم پیچی برای قطرهای کوچکتر (6 اینچ OD) بیشتر از طولهای متوالی رایج است لوله های پلی اتیلن در طیف گسترده ای از ضخامت دیوار بر اساس سه سیستم مختلف اندازه گیری در دسترس هستند:

اندازه لوله آهنی قطر داخلی، IPS-ID (SIDR)
ابعاد لوله تعیین شده توسط قطر بیرونی ثابت (DR)
اندازه لوله مسی قطر خارجی (CTS)

در سیستم های لوله استفاده از اتصالات یا آداپتور برای اتصال قطعات مستقیم لوله یا لوله، تغییر شکل یا اندازه خط یا لوله و تنظیم (یا اندازه گیری) جریان سیال رایج است.

اتصالات لوله ساخته شده از پلی اتیلن (PE) اتصالات لوله پلی اتیلن هستند.

اکثر محصولات تولید کنندگان اتصالات مکانیکی برای اتصال لوله های پلی اتیلن به لوله های ساخته شده از مواد دیگر ارائه می دهند.

برای اتصال لوله ها می توانید از اتصال دهنده های فلنج یا دوبیتی های انتقالی استفاده کنید.