بزرگترین دستگاه بچینگ یک متری که در بازار به فروش نرفت

دستگاه بچینگ یک متری وسیله ای مکانیکی است که برای تولید بلوک های بتنی بر حسب نیاز طراحی و ساخته می شود دستگاه بلوک بتنی بلوک های بتنی با اندازه یکنواخت تولید می کند که سیستم مدولار را همراه با دقت و کمال تضمین می کند. ماشین های بلوک سازی اتوماتیک مدرن با سیستم های کنترل پیشرفته یکپارچه شده اند.

ماشین آلات بلوک سازی مبتنی بر فناوری جدید و پیشرفته تولید را سریع و کارآمد می کند سیستم های موثر ویبرو پرس و سیستم های تغذیه پیچیده هر واحد را با دقت و دقت بالا تولید می کنند.

بلوک های تولید شده از ماشین ها بسیار سفت، مقاوم در برابر لرزش و بادوام هستند مدل های جدیدتر مزایای اقتصادی متعددی از نظر عملکرد سازنده و کیفیت ساخت دارند.

با دستگاه مدرن بلوک سازی بتنی می توانید بلوک های بتنی، آجر خاکستر بادی، آجر سیمانی، سنگفرش های درهم تنیده، بلوک های جامد، بلوک های سنگفرش رنگی و غیره را تولید کنید.

ماشین آلات بلوک بتنی می تواند تا حد زیادی توسط کارآفرینان جدید و کوچک مورد استفاده قرار گیرد هدف یک کارآفرین تازه کار، متعادل کردن اثربخشی هزینه و بهره‌وری است.

شما می توانید با طیف مدرن ماشین آلات بلوک سازی بتنی به آن دست یابید جدیدترین مدل ها را می توان در مکانی کوچک نصب کرد و با منابع محدود می توانید یک کسب و کار در مقیاس کوچک راه اندازی کنید.

مدل استاندارد دستگاه که از آن شروع می شود را می توان در مساحت کمتر از 200-400 متر مربع راه اندازی کرد با این دستگاه های بلوک بتنی می توانید خروجی کنترل کیفیت بیشتری داشته باشید.

شما به نیروی کار کمتری نیاز دارید و خروجی بیشتری دریافت می کنید طیف های مختلفی از محصولات را می توان از یک دستگاه با تغییر قالب ساده و سریع تولید کرد و هزینه ها را پایین نگه داشت و قیمت ها را رقابتی کرد.

با ماشین مناسب، ظرفیت تخمگذار بلوک می تواند 500 تا 25000 بلوک در روز باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.