با استفاده از قیسی خشک فرزندان خلاقی را پرورش دهید

قیسی خشک علاوه بر پیشگیری و بهبود اختلالات روده ای، ادرارآور بوده و به دلیل داشتن پتاسیم بالا از احتباس مایعات جلوگیری می کند، خاصیتی که به پاکسازی بدن به طور کلی و به طور خاص در سم زدایی کبد و کلیه ها کمک می کند.

این ویژگی‌ها به خوبی از هر رژیم لاغری پشتیبانی می‌کنند، زیرا فراموش نکنیم که قیسی کالری کمی دارد و یکی از میوه‌هایی است که بیشترین فیبر را دارد و اثر سیرکننده‌ای دارد که به کاهش وزن کمک می‌کند بیش از 200 نوع قیسی در سراسر جهان وجود دارد، اما یکی از معروف ترین و جهانی ترین آنها کلودیا است که به نام همسر فرانسیس اول پادشاه فرانسه نامگذاری شده است.

این میوه هم از نظر منشاء و هم از نظر رنگ طبقه بندی می شود با توجه به طبقه بندی اول ما این موارد را تشخیص می دهیم:
– اروپایی ها (prunus domestica) رایج تر و با آب کمتر و مواد جامد محلول بیشتر.

به رنگ سبز روشن یا بنفش آنها انواعی مانند کلودیا، استنلی، پرزیدنت، جاینت و آنا آپات هستند در تابستان می رسند، گوشتشان آبدار است و استخوان هایشان به راحتی جدا می شود.
– ژاپنی ها (Prunus salicina) آبدارتر، مایل به قرمز، سیاه و زرد روشن تر برخی از آنها عبارتند از Red Beauty، Golden Japan، Menthey، Formosa و Santa Rosa در بهار می رسند بافتش سخت تره.
قیسی اسپانیایی اصالتاً از آمریکای شمالی هستند، میوه های کوچک و گرد با پوسته قرمز رنگ هستند.
قیسی چینی از جنوب کشور آسیایی و از شمال ویتنام می آید بسیار شیرین است و به صورت تازه، کم آب یا کنسرو مصرف می شود.

منبع ویتامین C: به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند، زیرا پیری سلول های شما را کند می کند سطوح بالای پتاسیم و کلسیم: اولی برای عملکرد صحیح سیستم عصبی ضروری است، در حالی که دومی به حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها کمک می کند.

آنها آنتی اکسیدان هستند: به لطف محتوای آنتوسیانین موجود در پوست قیسی چرا قیسی ملین است؟مطمئن هستیم که تا به حال شنیده اید که قیسی میوه ای است که به درمان یبوست کمک می کند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.