افزودن بهترین شیرآلات به سینک حمام یک راه ساده برای تزیین فضای شما

افزودن بهترین شیرآلات اهرمی استیل به سینک حمام یک راه ساده برای تزیین فضای شما با تجملات ظریف است. با مجموعه ای عالی از انواع فواره ها، چیدمان دسته ها و پرداخت های رنگی موجود، فرصت های سبک بی پایان است. از این نظر، بهترین شیر حمام تا حد زیادی به ترجیحات طراحی شخصی شما بستگی دارد.

پیکربندی های رایج برای شیرهای حمام شامل نصب گسترده، تک سوراخ و دیواری است. با در نظر گرفتن این موضوع، بهترین شیر حمام برای حمام شما، شیری است که با نوع سینک شما سازگار باشد.

KALLISTA مجموعه ای از شیرآلات کرومات مرغوب را ارائه می دهد که از رویکرد مدرن تا سنتی را شامل می شود. در یک همگرایی استادانه از طراحی زیبا و عملکرد بالا، KALLISTA شیرهای حمام را با بهترین کیفیت ارائه می دهد تا واحه شما را با پیچیدگی تطبیق دهد.
شیرآلات

هنگام جستجوی بهترین وسایل حمام برای فضای مدرن خود، جذابیت نوآوری را در نظر بگیرید. شیر آب گرید با چاپ سه بعدی خیره کننده بلافاصله حمام را به یک ویترین طراح تبدیل می کند.

اپیشرفت در فناوری چاپ سه بعدی، تولید شیرآلات بهداشتی گرید رویایی به واقعیت تبدیل شد. شیر Grid از طریق فرآیند لایه به لایه فولاد پودری ایجاد می شود که با لیزر به مایع تبدیل می شود، خنک می شود و تا زمانی که فرم کامل شود تکرار می شود. آبراه‌های داخلی محتاطانه به آب اجازه می‌دهند تا از شکل حداقلی خود عبور کند.

روکش مشکی مات با پوشش پودری در بالای ساختار فلزی جامد، قابلیت اطمینان و استحکام را برای زیبا ماندن در طول سال‌ها استفاده روزانه فراهم می‌کند. شیرآلات چشمی سینک حمام لوکس بیشتری را از KALLISTA کاوش کنید تا حمام خود را به سبک کامل کنید.

 • منابع:
  1. The 11 Best Bathroom Sink Faucets for Quality & Style
 • تبلیغات: 
  1. با پوشیدن شلوار چرم خود را درمان کنید
  2. اهمیت بسیار زیاد دارچین در طب سنتی چینی
  3. شخصی توانست با فکر خود جان یک شخص را نجات دهد!!!!
  4. انواع ماکارونی در طعم های مختلف